Мачовете днес

Покритие на стрийминга:
• Изисква се зареден профил с депозирани средства, и да има напревен залог последните 24 часа.
• Прилагат се географски ограничения
00:00
Футбол: Барса ТВ "Самуел Ето'о", документален филм
00:05
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
00:30
Футбол: Челси - Нюкасъл Юнайтед , мач от английската Висша лига, повторение
01:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
01:30
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал
02:00
УЕФА Лига Европа
02:00
Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Интер
04:00
Футбол: Шампионска лига Шахтьор Донецк - Манчестър Сити
06:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
06:00
Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд - ПСВ Айндховен
06:00
Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Алавес
06:00
Футбол: Барса ТВ Барселона - Леванте, осминафинален мач реванш за Купата на краля
08:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
08:00
Футбол: Септември - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Манчестър Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
08:00
Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Манчестър Сити
10:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор
10:00
Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00
Стронгмен Шампионска лига
11:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор на първия полусезон
11:00
Футбол: Барселона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
12:00
Футбол: Барса ТВ "Самуел Ето'о", документален филм, първа част
12:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
12:05
Футбол: Лил - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение
13:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 26-и епизод, повторение
13:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
13:00
Футбол: Барса ТВ Барселона - Леванте, осминафинален мач реванш за Купата на краля
13:30
Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
14:00
Футбол: Норич Сити - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
Футбол: Верея - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
14:30
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
15:00
Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
15:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор на първия полусезон
15:30
Студио "Футбол"
16:00
Футбол: Италианска Серия А Рома - Торино
16:00
Футбол: Черно море - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
16:15
Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен - Монхенгладбах, директно
17:00
Футбол: Мидълзбро - Милуол, мач от Чемпиъншип, директно
17:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, директно
17:00
Стронгмен Шампионска лига
17:15
Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Севиля
17:55
Студио "Футбол"
18:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Гингам, мач от френската Лига 1, директно
18:30
Студио "Футбол"
18:30
Футбол: Бундеслига, Айнтрахт - Фрайбург
19:00
Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Парма
19:30
Футбол: Суонси Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
19:30
Футбол: Арсенал - Челси , мач от английската Висша лига, директно
19:30
Футбол: Бундеслига, Лайпциг - Борусия Дортмунд, директно
19:30
Футбол: Испанска Ла Лига Уеска - Атлетико Мадрид
20:55
Студио "Футбол"
21:00
Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, директно
21:30
Футбол: Италианска Серия А Интер - Сасуоло
21:45
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Валенсия
22:05
Футбол: Мидълзбро - Милуол, мач от Чемпиъншип, повторение
23:00
Футбол: Холандска Ередивизи Зволе - Фейенорд
23:15
Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
23:25
Студио "Футбол"
00:00
Футбол: Испанска Ла Лига Уеска - Атлетико Мадрид
01:00
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
02:00
УЕФА Лига Европа
02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Валенсия
04:00
Футбол: Италианска Серия А Рома - Торино
06:00
Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Парма
07:25
Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
08:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
08:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
08:00
Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Севиля
10:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 27-и епизод, повторение
10:00
Футбол: Холандска Ередивизи Зволе - Фейенорд
10:00
Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00
Стронгмен Шампионска лига
10:00
Футбол: Бетис - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Арсенал - Челси , мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Италианска Серия А Интер - Сасуоло
12:00
Футбол: Барса ТВ "Самуел Ето'о", документален филм, втора част
12:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
12:05
Футбол: Пари Сен Жермен - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
13:00
Студио "Футбол"
13:00
Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Жирона
13:30
Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Аталанта
14:00
"Българският футбол през 2018-а", разширен обзор, повторение
15:25
Студио "Футбол"
15:30
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
15:30
Футбол: Холандска Ередивизи Емен - ПСВ Айндховен
16:00
Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Сампдория
16:00
Футбол: Рен - Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
16:15
Футбол: Бундеслига, Нюрнберг - Херта, директно
17:00
Стронгмен Шампионска лига
17:15
Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Атлетик Билбао
17:45
Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
17:55
Студио "Футбол"
18:00
Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
18:00
Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
18:05
Футбол: Норич Сити - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
18:30
Студио "Футбол"
19:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Емполи
19:00
Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Волфсбург, директно
19:10
Мечти документален филм за ФИФА Световно първенство 2018
19:30
Футбол: Испанска Ла Лига Леванте - Валядолид
20:55
Студио "Футбол"
21:00
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 3-и епизод, повторение
21:30
Футбол: Италианска Серия А Наполи - Лацио
21:45
Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Леганес
22:00
Футбол: Сент Етиен - Лион, мач от френската Лига 1, директно
23:00
Футбол: Суонси Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
23:25
Студио "Футбол"
23:30
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
00:00
Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Жирона
01:30
Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
02:00
Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
02:00
УЕФА Лига Европа
02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Атлетик Билбао
04:00
Футбол: Холандска Ередивизи Емен - ПСВ Айндховен
04:00
Футбол: Испанска Ла Лига Леванте - Валядолид
04:00
Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Аталанта
06:00
Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
06:00
Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Леганес
06:00
Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Сампдория
08:00
Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Емполи
10:00
Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
Футбол: Витоша - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Италианска Серия А Наполи - Лацио
10:10
Футбол: Хетафе - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
12:00
Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Манчестър Сити, мач от Интернешънъл чемпиънс къп 2018
12:00
Футбол: ЦСКА - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00
Футбол: Уотфорд - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
12:05
Футбол: Суонси Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
14:00
Футбол: Испанска Ла Лига "Архивите на Ла Лига"
14:00
Футбол: Сент Етиен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Борнемут - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
14:30
Футбол: Италианска Серия А Обзор
15:30
Студио "Футбол"
16:00
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Милан
16:00
Футбол: Дунав - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, запис
17:55
Студио "Футбол"
18:00
Футбол: Холандска Ередивизи Емен - ПСВ Айндховен
18:00
Футбол: Верея - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
18:05
Футбол: Пари Сен Жермен - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
18:30
Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
19:00
Футбол: Италианска Серия А Интер - Сасуоло
21:00
Студио "Футбол"
21:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
21:00
Футбол: Саутхямптън - Евертън, мач от английската Висша лига, запис
21:30
Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Киево
21:30
Футбол: Барселона - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00
Футбол: Болтън Уондърърс - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, директно
23:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00
Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
23:25
Студио "Футбол"
23:30
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал
00:00
Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
00:15
Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Пари Сен Жермен
02:00
Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Киево
04:00
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Милан
06:00
Футбол: Холандска Ередивизи Зволе - Фейенорд
06:00
Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Аталанта
06:00
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал
08:00
Футбол: Славия - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Уотфорд - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
08:00
Футбол: Италианска Серия А Интер - Сасуоло
08:30
История за цяла една нация: Белгия документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
Футбол: Селта /Виго/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Италианска Серия А Рома - Торино
12:00
Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Киево
12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
12:05
Футбол: Болтън Уондърърс - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
14:00
Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
14:00
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Милан
15:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
16:00
Студио "Футбол", директно
16:00
Футбол: Барса ТВ "Удо Латек", документален филм
16:30
Футбол: Лудогорец - Клуж, международен приятелски мач, директно
17:00
Футбол: Италианска Серия А Понеделнишки обзор
17:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
18:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
18:05
Футбол: Лил - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение
18:25
Студио "Футбол", директно
19:00
Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
19:30
Футбол: Купа на Турция
20:00
Футбол: Сент Етиен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00
Футбол: Арсенал - Челси , мач от английската Висша лига, повторение
21:30
Футбол: Байерн ТВ Хофенхайм - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
21:40
Футбол: Реал /М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00
"Българският футбол през 2018-а", обзор, повторение
22:15
Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
23:00
Футбол: Лудогорец - Клуж, международен приятелски мач, повторение
23:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
23:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Архивите на Ла Лига"
00:00
Футбол: Холандска Ередивизи Зволе - Фейенорд
00:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Емполи
02:00
Футбол: Италианска Серия А Наполи - Лацио
04:00
Футбол: Купа на Турция
06:00
Футбол: Холандска Ередивизи Емен - ПСВ Айндховен
06:00
Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Сампдория
08:00
Футбол: Лудогорец - Клуж, международен приятелски мач, повторение
08:00
Футбол: Борнемут - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
08:00
Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Киево
08:30
История за цяла една нация: Хърватия документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Футбол: Суонси Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00
Футбол: Бетис - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Септември - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Милан
12:00
Футбол: Байерн ТВ Хофенхайм - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
12:05
Футбол: Мидълзбро - Милуол, мач от Чемпиъншип, повторение
13:00
Футбол: Манчестър Сити - Бъртън Албиън, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
14:00
Футбол: Рен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Аталанта
15:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
16:00
Футбол: Италианска Серия А Наполи - Лацио
16:00
Футбол: Норич Сити - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00
Футбол: Берое - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00
Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
18:00
Футбол: Барса ТВ "Удо Латек", документален филм
18:00
Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
18:05
Футбол: Сент Етиен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
18:30
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 28-и епизод, директно
18:45
История за цяла една нация: Франция документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
19:00
Футбол: Испанска Ла Лига "Архивите на Ла Лига"
19:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
19:30
Футбол: Купа на Турция
20:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
21:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 22-и епизод
21:30
Футбол: Уеска - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:30
Футбол: Италианска Серия А Рома - Торино
21:45
Футбол: Бъртън Албиън - Манчестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп, директно
22:00
Футбол за Купата на краля
22:15
Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
22:30
Футбол: Етър - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
23:30
Футбол: Италианска Серия А Интер - Сасуоло
00:00
Футбол: Холандска Ередивизи Емен - ПСВ Айндховен
00:30
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 28-и епизод, повторение
01:30
Футбол: Копа Либертадорес Депортиво Ла Гуаира - Реал Гарсиласо
02:00
Футбол: Бъртън Албиън - Манчестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп, повторение
03:30
Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
04:00
Футбол: Купа на Турция
05:10
Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
06:00
Футбол: Италианска Серия А Понеделнишки обзор
07:00
Футбол: Барса ТВ "Радомир Антич", документален филм
08:00
Футбол: Литекс - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, повторение
08:00
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Милан
08:30
История за цяла една нация: Англия документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Футбол: Болтън Уондърърс - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00
Футбол: Уеска - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Ботев Враца - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Сампдория
12:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 22-и епизод, повторение
12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 28-и епизод, повторение
12:00
Футбол: Шампионска лига Монако - Атлетико Мадрид
12:15
Футбол: Холандска Ередивизи Емен - ПСВ Айндховен
13:00
Футбол: Левски - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Челси, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
14:00
Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
Футбол: Италианска Серия А Интер - Сасуоло
15:00
Футбол: Верея - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00
Футбол: Байерн ТВ Хофенхайм - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
16:00
Футбол: Мидълзбро - Милуол, мач от Чемпиъншип, повторение
18:00
Футбол: Барса ТВ "Радомир Антич", документален филм
18:00
Футбол: Холандска Ередивизи Зволе - Фейенорд
18:05
Футбол: Бъртън Албиън - Манчестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп, повторение
18:15
Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
19:00
Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
19:00
Футбол: Лудогорец - Клуж, международен приятелски мач, повторение
19:30
Футбол: Купа на Турция
20:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 27-и епизод
20:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Архивите на Ла Лига"
21:30
Футбол: Виляреал - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:45
Футбол: Челси - Тотнъм Хотспър, полуфинален мач реванш за Карабао къп, директно
22:00
Футбол: Италианска Серия А Наполи - Лацио
22:00
Футбол за Купата на краля
22:15
Футбол: Рен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
02:00
Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
02:00
Футбол: Италианска Серия А Лацио - Торино
02:30
УЕФА Лига Европа
04:00
Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Валядолид
05:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
06:00
Футбол: Холандска Ередивизи Утрехт - Аякс
06:00
Футбол: Барса ТВ Леванте - Барселона, първи осминафинален мач за Купата на краля
08:00
Футбол: Арда - Локомотив ГО, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
08:00
Футбол: Барса ТВ Леванте - Барселона, първи осминафинален мач за Купата на краля
08:00
Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Хетафе
10:00
Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Аякс
10:00
Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00
Стронгмен Шампионска лига
10:00
Футбол: Виляреал - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Етър - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Италианска Серия А Наполи - Емполи
12:00
Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Севиля
12:00
Футбол: Лудогорец - Ботошани, международен приятелски мач, повторение
14:00
Футбол: Гингам - Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
Футбол: Левски - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - СПАЛ
15:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 26-и епизод, повторение
16:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 27-и епизод, повторение
16:00
Футбол: Байерн ТВ Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
16:00
Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
17:00
Студио "Футбол", директно
17:30
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, директно
18:00
Стронгмен Шампионска лига
18:00
Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Валядолид
18:05
Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
18:10
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
19:00
Футбол: Барса ТВ Барселона - Леванте, осминафинален мач реванш за Купата на краля
19:25
Студио "Футбол", директно
20:00
Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
20:00
Футбол: Ботев Враца - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
20:30
Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
21:00
Футбол: Бундеслига, преди кръга
21:00
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
21:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор на първия полусезон
21:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Преди кръга"
21:30
Футбол: Бундеслига, Хофенхайм - Байерн Мюнхен, директно
21:45
Футбол: Лил - Амиен, мач от френската Лига 1, директно
21:45
Футбол: Норич Сити - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно
22:00
Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Алавес
22:00
Футбол: Италианска Серия А Интер - Милан
23:40
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 3-и епизод, повторение

Какво ще откриете тук?

Страницата “Мачовете днес” е насочена към програмата за предстоящите футболни срещи в българския ефир. Тук ще намерите списък за мачовете днес, утре и следващите няколко дни. Или по-точно, програмата ни включва всички мачове за деня и следващите 6 дни. Така ще имате възможност да подредите личната си програма по-рано и да се подготвите за предстоящите срещи. Нужно е единствено да изберете върху конкретния ден, за да ви се покажат предстоящите срещи от него.

Също така е добре да знаете, че в нашата програма обозначаваме всеки започнал или вече приключил двубой. Лесно ще познаете кои са приключилите или стартирали събития, като те ще бъдат изписани не във стандартното бяло, а с по-тъмен цвят на шрифта.


Кои събития и телевизии са включени?

Програмата включва всички мачове, които ще се излъчат в българския ефир. Ще може да разгледате какво предстои по всички платени и безплатни телевизионни програми в България. Сред телевизиите в програмата са каналите на Diema Sport, BTV, БНТ, EuroSport и Max Sport. Това са и едни от основните български канали за излъчване на футболни мачове.

Събитията, които ще откриете в нашата програма, са част от всички водещи европейски лиги, включително шампионатите на Испания, Германия, Италия и Англия. Наред с тях ви предлагаме и мачовете от Шампионска лига. Не всичко обаче се изчерпва дотук, защото в програмата са включени и обзорните предавания на различните телевизии. Те също са важна част за всеки футболен фен.

В нашата програма ще намерите предстоящите мачове на живо, но и повторения от вече приключили двубои.


За какво служи бутонът в края на реда?

Бутончето, което ще намерите в края на всеки ред от ТВ програмата, служи за прехвърляне към сайта на един от водещите онлайн оператори в страната. Там може да проследите на живо всеки един от мачовете за деня. За някои срещи дори има и картина на живо, но трябва да отговаряте на определени условия, за да имате достъп до нея. В посочения сайт ще може да разгледате резултати на живо от мачовете, както и статистика за вече приключили двубои.

Подробен списък с резултати на живо от футболни срещи може да намерите и в нашия сайт, където ви предоставяме възможност за преглед и на резултатите от други спортове. Налични са и резултати към вече приключили събития. В страницата ни още може да намерите футболни прогнози за много от мачовете, които предстои да бъдат излъчени и ще намерите в ТВ програмата. Така ще можете да се запознаете с новините и мнението ни за мача, преди да го гледате.

Вярваме, че нашата страница ще ви бъде от полза. Екипът на Efirbet ви желае приятни мигове с всички предстоящи футболни мачове.