Мачовете днес

Покритие на стрийминга:
• Изисква се зареден профил с депозирани средства, и да има напревен залог последните 24 часа.
• Прилагат се географски ограничения
00:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
01:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, повторение
01:05
Бразилия - Коста Рика, среща от Световното първенство по футбол /п/
01:35
Сърбия - Швейцария, среща от световното първенство по футбол
02:00
УЕФА Лига Европа: Локомотив М - Ница
02:15
"Футболни легенди"
02:55
Нигерия - Исландия, среща от Световното първенство по футбол /п/
03:25
Бразилия - Коста Рика, среща от световното първенство по футбол
04:00
УЕФА Лига Европа: Виляреал - Олимпик Лион
07:15
Сърбия - Швейцария, среща от световното първенство по футбол
08:00
УЕФА Шампионска лига: Апоел - Реал М
08:00
Футбол: Лудогорец - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Арсенал - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
09:45
"Футболни легенди"
10:00
Футбол: Троа - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: Севиля - Ливърпул
10:00
Бразилия - Коста Рика, среща от световното първенство по футбол
10:00
Футбол: Септември - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, повторение
12:00
УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Барселона
12:05
Футбол: Ипсуич Таун - Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
12:30
"Футболни легенди"
13:00
"Въздушният Бъд: Шампионска лига" - с уч. на Кевин Зегърс, Мартин Фереро, Дейл Мидкиф, Кейтлин Уакс и др.
13:00
Футбол: Ботев Пловдив - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
"Футболни легенди"
14:00
Футбол: Марсилия - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Порто
15:00
Белгия - Тунис, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
15:00
Белгия - Тунис, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
15:00
Футбол: Лудогорец - Вакер, международен приятелски мач, повторение
15:30
Футбол: Барса ТВ
16:00
УЕФА Шампионска лига: Карабах - Челси
17:00
"Футболни легенди"
18:00
Република Корея - Мексико, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Ростов на Дон
18:00
УЕФА Шампионска лига: Спартак М - Марибор
18:00
Република Корея - Мексико, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Ростов на Дон
18:05
Футбол: Бордо - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
18:30
Студио "Футбол", директно
19:00
Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач, директно
20:00
Футбол: Милуол - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:55
Студио "Футбол", директно
21:00
Германия - Швеция, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Сочи
21:00
Германия - Швеция, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Сочи
21:30
Футбол: Лестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 13-и епизод, директно
23:00
Футбол: Дижон - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
23:30
"Футболни легенди"
23:30
Футбол: Бърнли - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
23:45
Република Корея - Мексико, среща от световното първенство по футбол
00:00
Футбол: MLS, Филаделфия - Ванкувър, директно
00:30
Белгия - Тунис, среща от Световното първенство по футбол /п/
01:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 13-и епизод, повторение
01:35
Германия - Швеция, среща от световното първенство по футбол
02:20
УЕФА Лига Европа: Аталанта - Борусия Д
02:20
Република Корея - Мексико, среща от Световното първенство по футбол /п/
02:30
Футбол: MLS, Орландо - Монреал, директно
03:25
Белгия - Тунис, среща от световното първенство по футбол
03:30
Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач, повторение
04:00
УЕФА Лига Европа: Лайпциг - Наполи
04:30
Футбол: MLS, Филаделфия - Ванкувър
04:50
"Въздушният Бъд: Шампионска лига" - с уч. на Кевин Зегърс, Мартин Фереро, Дейл Мидкиф, Кейтлин Уакс и др. /п/
06:00
Футбол: ФИФА Футбол магазин
07:30
Република Корея - Мексико, среща от световното първенство по футбол
08:00
Футбол: MLS, Орландо - Монреал, директно
08:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Тотнъм
08:00
Футбол: Славия - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
09:30
Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
10:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: ЦСКА - Бенфика
10:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
10:45
"Футболни легенди"
11:00
Германия - Швеция, среща от световното първенство по футбол
12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 13-и епизод, повторение
12:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Рома
12:00
Футбол: Суонси Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
12:30
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
12:30
Футбол: MLS, Филаделфия - Ванкувър
13:00
Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач, повторение
13:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
13:45
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
14:00
Футбол: Тулуза - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Байзел - Манчестър Юн
14:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
15:00
Англия - Панама, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване Нижни Новгород
15:00
Англия - Панама, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Нижни Новгород
15:00
Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
16:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик
17:00
Футбол: MLS, Филаделфия - Ванкувър
17:00
Футбол: ЦСКА - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
18:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
18:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - ПСЖ
18:00
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
18:05
Футбол: Лил - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
19:30
Футбол: Ливърпул - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
20:00
Футбол: Кардиф Сити - Милуол, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "'Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00
Полша - Колумбия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Казан
21:00
Полша - Колумбия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Казан
21:30
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
22:00
Футбол: MLS, Орландо - Монреал, директно
22:00
"Ледена смърт" - драма, екшън, криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор - Доминик Сена, актьори -  Гейбриъл Мач, Алекс О'Лафлин, Кълъмбъс Шорт, Кейт Бекинсейл, Том Скерит, Шон Дойл, Башар Рахал и др.
23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 14-и епизод, директно
23:00
Футбол: Лион - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
23:15
Футбол: MLS, Филаделфия - Ванкувър
23:30
Футбол: АФК Борнемут - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
23:45
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол
00:00
Футбол: Пирин - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
00:00
Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Торотно, директно
01:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 14-и епизод, повторение
01:10
Англия - Панама, среща от Световното първенство по футбол /п/
01:35
Полша - Колумбия, среща от световното първенство по футбол
02:20
УЕФА Лига Европа: Арсенал - Йостерсунд
02:30
Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Торонто
03:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол /п/
03:25
Англия - Панама, среща от световното първенство по футбол
04:00
УЕФА Лига Европа: Борусия Д - Ред Бел Залцбург
07:30
Полша - Колумбия, среща от световното първенство по футбол
08:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - ЦСКА М
08:00
Футбол: Лудогорец - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Торонто
10:00
Футбол: Байерн ТВ
10:00
УЕФА Шампионска лига: Барселона - Спортинг
10:00
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол
10:00
Футбол: Етър - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Уотфорд - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
11:30
Футбол: MLS, Орландо - Монреал
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 14-и епизод, повторение
12:00
УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Спартак М
12:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
13:00
"Ледена смърт" - драма, екшън, криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор - Доминик Сена, актьори -  Гейбриъл Мач, Алекс О'Лафлин, Кълъмбъс Шорт, Кейт Бекинсейл, Том Скерит, Шон Дойл, Башар Рахал и др.
13:00
Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
13:30
Англия - Панама, среща от световното първенство по футбол
14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Атлетико М
14:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
15:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Борусия Д
16:00
Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
17:00
Саудитска Арабия - Египет, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Волгоград
17:00
Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач, повторение
18:00
УЕФА Шампионска лига: Шахтъор - Манчестър Сити
18:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
19:00
Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
21:00
Иран - Португалия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Саранск
21:00
Футбол: Левски - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
22:00
УЕФА Шампионска лига - обзор на сезона
23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 15-и епизод, директно
23:30
Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Торотно
23:45
Уругвай - Русия, среща от световното първенство по футбол
10:00
Футбол: Монпелие - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Манчестър ЮН
10:00
Тунис - Англия, среща от световното първенство по футбол
10:45
"Футболни легенди"
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 8-и епизод, повторение
12:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Реал М
12:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
12:05
Футбол: Кардиф Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
13:00
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
13:00
Футбол: Септември - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Лион - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Байерн М
14:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
14:30
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
15:00
Колумбия - Япония, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Саранск
15:00
Колумбия - Япония, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Саранск
15:00
Футбол: Берое - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00
Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор
16:00
Футбол: Манчестър Сити - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
17:00
Футбол: Левски - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00
Полша - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
18:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Челси
18:00
Полша - Сенегал, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
18:00
Футбол: Кристъл Палас - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
18:05
Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
19:00
Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00
Италия, Серия А - обзор на сезона
20:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
20:00
Футбол: Ипсуич Таун - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
21:00
Русия - Египет, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург
21:00
Русия - Египет, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург
21:00
Футбол: Лудогорец - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
21:30
Футбол: Реал Мадрид - Барселона (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
22:30
Футбол: Байерн ТВ
23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 9-и епизод, директно
23:00
Футбол: Марсилия - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
23:30
"Футболни легенди"
23:45
Полша - Сенегал, среща от световното първенство по футбол
23:45
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
00:00
Футбол: Етър - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
00:15
"Футболни легенди"
00:45
"Футболни легенди"
01:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 9-и епизод, повторение
01:00
Колумбия - Япония, среща от Световното първенство по футбол /п/
01:35
Русия - Египет, среща от световното първенство по футбол
02:00
УЕФА Лига Европа: Реал С - Зенит
02:15
"Футболни легенди"
02:50
Полша - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол /п/
03:25
Колумбия - Япония, среща от световното първенство по футбол
04:00
УЕФА Лига Европа: Астана - Спортинг Л
07:30
Полша - Сенегал, среща от световното първенство по футбол
08:00
УЕФА Шампионска лига: Монако - Бешикташ
08:00
Футбол: Ботев Враца - Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
09:00
Футбол: Реал Мадрид - Барселона (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Футбол: Монако - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: Лайпциг - Порто
10:00
Русия - Египет, среща от световното първенство по футбол
10:00
Футбол: Славия - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
10:45
"Футболни легенди"
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 9-и епизод, повторение
12:00
УЕФА Шампионска лига: Барселона - Олимпиакос
12:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
12:05
Футбол: Рединг - Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
13:00
Футбол: Барса ТВ
13:00
Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Анже - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Селтик
14:00
Футбол: Уотфорд - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
15:00
Португалия - Мароко, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
15:00
Португалия - Мексико, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
15:00
Футбол: Пирин - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Тотнъм
16:00
Футбол: АФК Борнемут - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
17:00
"Футболни легенди"
18:00
Уругвай - Саудитска Арабия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Ростов на Дон
18:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Рома
18:00
Уругвай - Саудитска Арабия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Ростов на Дон
18:00
Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
18:05
Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
18:30
Студио "Футбол", директно
19:00
Футбол: Лудогорец - Вакер, международен приятелски мач, директно
20:00
Футбол: Шефилд Уенздей - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:55
Студио "Футбол", директно
21:00
Иран - Испания, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Казан
21:00
Иран - Испания, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Казан
22:00
Футбол: Барса ТВ
22:00
Футбол: Испания - Швейцария (приятелска среща - повторение)
23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 10-и епизод, директно
23:00
Футбол: Ница - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
23:45
Уругвай - Саудитска Арабия, среща от световното първенство по футбол
00:00
Футбол: Лудогорец - Вакер, международен приятелски мач, повторение
00:30
"Футболни легенди"
01:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 10-и епизод, повторение
01:00
Португалия - Мароко, среща от Световното първенство по футбол /п/
01:35
Иран - Испания, среща от световното първенство по футбол
02:00
УЕФА Лига Европа: Йостерсунд - Арсенал
02:15
"Футболни легенди"
02:50
Уругвай - Саудитска Арабия, среща от Световното първенство по футбол /п/
03:25
Португалия - Мексико, среща от световното първенство по футбол
04:00
УЕФА Лига Европа: Олимпик Лион - Виляреал
04:30
Футбол: Испания - Швейцария (приятелска среща - повторение)
07:30
Иран - Испания, среща от световното първенство по футбол
08:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика
08:00
Футбол: Витоша - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Футбол: Барса ТВ
10:00
Футбол: Лион - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: Селтик - Байерн М
10:00
Португалия - Мексико, среща от световното първенство по футбол
10:00
Футбол: Верея - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
10:30
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
10:45
"Футболни легенди"
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 10-и епизод, повторение
12:00
УЕФА Шампионска лига: Порто - Лайпциг
12:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
13:00
Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Сент Етиен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Марибор
14:00
Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
15:00
Дания - Австралия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
15:00
Дания - Австралия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
16:00
Футбол: Бирмингам Сити - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Наполи
16:00
Футбол: Евертън - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
16:45
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
17:00
"Футболни легенди"
17:00
Футбол: ЦСКА - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
17:30
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
18:00
Франция - Перу, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
18:00
УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Манчестър Юн
18:00
Франция - Перу, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
18:05
Футбол: Дижон - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
19:00
Футбол: Левски - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод
20:00
УЕФА Шампионска лига - обзор на сезона
20:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00
Аржентина - Хърватия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Нижни Новгород
21:00
Аржентина - Хърватия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Нижни Новгород
21:00
Футбол: Лудогорец - Вакер, международен приятелски мач, повторение
22:00
Футбол: Барса ТВ
22:00
Футбол: Арсенал - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 11-и епизод, директно
23:00
Футбол: Монпелие - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
23:30
"Футболни легенди"
23:45
Франция - Перу, среща от световното първенство по футбол
00:00
Футбол: Барса ТВ
00:00
Футбол: Черно море - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
00:30
"Футболни легенди"
01:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
01:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 11-и епизод, повторение
01:00
Дания - Австралия, среща от Световното първенство по футбол /п/
01:35
Аржентина - Хърватия, среща от световното първенство по футбол
02:00
УЕФА Лига Европа: Борусия Д - Аталанта
02:15
"Футболни легенди"
02:50
Франция - Перу, среща от Световното първенство по футбол /п/
03:00
Футбол: Байерн ТВ
03:25
Дания - Австралия, среща от световното първенство по футбол
04:00
"Футболни легенди"
04:00
УЕФА Лига Европа: Копенхаген - Атлетико М
07:30
Франция - Перу, среща от световното първенство по футбол
08:00
УЕФА Шампионска лига: Наполи - Шахтьор
08:00
Футбол: Барса ТВ
08:00
Футбол: Локомотив ГО - Ботев Гълъбово, мач от Втора професионална лига, повторение
09:30
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
10:00
Футбол: Страсбург - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: Рома - Челси
10:00
Аржентина - Хърватия, среща от световното първенство по футбол
10:00
Футбол: Лудогорец - Вакер, международен приятелски мач, повторение
10:45
"Футболни легенди"
12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 11-и епизод, повторение
12:00
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Реал М
12:05
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
13:00
Футбол: Етър - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
13:30
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
14:00
Футбол: Монако - Каен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Олимпиакос - Барселона
14:30
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
15:00
Бразилия - Коста Рика, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург
15:00
Бразилия - Коста Рика, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург
15:00
Футбол: Берое - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00
Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Монако
16:30
"Футболни легенди"
17:00
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
17:00
Футбол: Витоша - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
17:30
"Футболни легенди"
18:00
Нигерия - Исландия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Волгоград
18:00
УЕФА Шампионска лига: Наполи - Манчестър Сити
18:00
Нигерия - Исландия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Волгоград
18:05
Футбол: Амиен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
20:00
УЕФА Лига Европа - обзор на сезона
20:00
Футбол: Манчестър Сити - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
20:00
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00
Сърбия - Швейцария, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Калининград
21:00
Сърбия - Швейцария, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Калининград
23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
23:45
Нигерия - Исландия, среща от световното първенство по футбол