Мачовете днес

Покритие на стрийминга:
• Изисква се зареден профил с депозирани средства, и да има напревен залог последните 24 часа.
• Прилагат се географски ограничения
00:00
Футбол: Италианска Серия А Торино - Парма
00:40
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Бетис
02:30
Футбол: Холандия - Франция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
04:00
Футбол: Байерн ТВ Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
06:00
Футбол: Холандска Ередивизи Де Граафшап - ПСВ Айндховен
06:00
Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Интер
08:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Таити - Испания
08:00
Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Кристъл Палас - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
08:10
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
09:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа ОАЕ - САЩ
09:30
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Иран - Египет
10:00
УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
10:25
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
11:00
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
11:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Бразилия - Русия
11:00
Футбол: Реал /М/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
11:20
Футбол: Холандия - Франция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
12:00
Футбол: Барса ТВ Барселона - Атлетико Мадрид, мач от Ла Лига (10-11)
12:00
УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Йънг Бойс
12:05
Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
14:00
Футбол: Хърватия - Испания - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
14:00
Футбол: Флийтууд Таун - Уолсоу, мач от английската Лига 1, директно
14:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
14:00
Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Валенсия
15:10
Футбол: Барселона - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
15:50
Футбол: Сърбия - Черна гора - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Белград
16:00
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
16:00
Футбол: Шампионска лига Интер - Барселона
16:00
Тенис: ATP Лондон Полуфинален мач
16:00
Футбол: Арсенал - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
17:00
Футбол: Лутън Таун - Плимут Аргайл, мач от английската Лига 1, директно
17:00
Футбол: Славия - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00
Футбол: Испанска Ла Лига "Досиетата на Ла Лига"
18:00
Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Интер
18:10
Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
18:50
Футбол: Турция - Швеция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Коня /Турция/
19:00
Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
19:45
Футбол: Монако - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
21:00
Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
21:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
21:35
Футбол: Италия - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Милано
22:00
Тенис: ATP Лондон Полуфинален мач
22:00
Футбол: Байерн ТВ Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
23:00
Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
00:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
00:40
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
01:35
Футбол: Барса ТВ "Хулио Салинас", документален филм
02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
02:30
Футбол: Италия - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
04:00
Футбол: Шампионска лига Монако - Брюж
05:10
Футбол: Турция - Швеция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
06:00
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Наполи
06:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, Германия - Камерун
08:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Испания - САЩ, мач за пето място
08:00
Тенис: ATP Лондон Полуфинален мач
08:00
Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Ливърпул - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
09:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Египет - Бразилия, мач за трето място
09:30
Футбол: Турция - Швеция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Иран - Русия, финал
10:00
Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
10:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
10:45
Футбол: Барселона - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
11:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор
11:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор Д
11:20
Футбол: Италия - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
12:00
Футбол: Италианска Серия А Рома - Сампдория
12:05
Футбол: Лутън Таун - Плимут Аргайл, мач от английската Лига 1, повторение
13:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
14:00
Футбол: Черно море - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Леганес
14:30
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
15:00
УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Рома
15:45
Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
15:50
Футбол: Англия - Хърватия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Лондон
16:00
Футбол: Шампионска лига Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
16:00
Тенис: ATP Лондон Полуфинален мач
17:30
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
18:00
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Наполи
18:05
Футбол: Флийтууд Таун - Уолсол, мач от английската Лига 1, повторение
18:10
Футбол: Леганес - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
18:50
Футбол: Северна Ирландия - Австрия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Белфаст
20:00
Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Бетис
21:35
Футбол: Швейцария - Белгия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Люцерн
22:00
Футбол: Барса ТВ Барселона - Атлетико Мадрид, мач от Ла Лига (10-11)
22:30
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
00:00
Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Каляри
00:40
Футбол: Англия - Хърватия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Еспаньол
02:30
Футбол: Швейцария - Белгия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
02:30
Футбол: Холандска Ередивизи Екселсиор - Аякс
04:00
Футбол: Шампионска лига Наполи - Пари Сен Жермен
05:10
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
06:00
Футбол: Италианска Серия А Торино - Парма
08:00
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
08:00
Футбол: Черно море - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
08:00
Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Еспаньол
09:50
Футбол: Северна Ирландия - Австрия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:00
УЕФА Лига Европа: Милан - Бетис
10:00
Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Италианска Серия А Рома - Сампдория
12:00
Футбол: Шампионска лига Наполи - Пари Сен Жермен
12:00
УЕФА Лига Европа: Спортинг Л - Арсенал
12:05
Футбол: Флийтууд Таун - Уолсол, мач от английската Лига 1, повторение
12:15
Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
14:00
Футбол: Швейцария - Белгия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
14:00
Футбол: Сент Етиен - Реймс, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Лига Европа: Олимпик М - Лацио
14:00
Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Наполи
14:30
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
15:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
15:45
Футбол: Англия - Хърватия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Валенсия
16:00
УЕФА Лига Европа: Лацио - Олимпик М
16:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
16:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
17:30
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
18:00
УЕФА Лига Европа: Арсенал - Спортинг Л
18:00
Футбол: Ботев Пловдив - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00
Футбол: Кристъл Палас - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
18:00
Футбол: Шампионска лига Интер - Барселона
18:05
Футбол: Лутън Таун - Плимут Аргайл, мач от английската Лига 1, повторение
20:00
Футбол: Славия - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00
Футбол: Ливърпул - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
20:00
Футбол: Барса ТВ Барселона - Атлетико Мадрид, мач от Ла Лига (10-11)
20:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00
Студио "Футбол"
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30
Футбол: Севиля - Уеска (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:35
Футбол: Германия - Холандия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Гелзинкирхен
21:45
Футбол: България - Словения, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от стадион "Васил Левски"
22:00
Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
22:15
Футбол: Монако - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
22:30
Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
23:00
Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
23:35
Студио "Футбол"
00:00
Футбол: Холандска Ередивизи Де Граафшап - ПСВ Айндховен
00:00
Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Ейбар
00:40
Футбол: България - Словения - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
02:00
Футбол: Шампионска лига Монако - Брюж
02:35
Футбол: Англия - Хърватия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
04:00
Футбол: Италианска Серия А Торино - Парма
05:10
Футбол: Германия - Холандия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
06:00
Тенис: ATP Лондон Полуфинален мач
06:00
Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - АЕК, мач от Шампионската лига
06:30
Футбол: MLS, Канзас - Солт Лейк Сити, плейоф
08:00
Футбол: MLS, Атланта - ФК Ню Йорк Сити, плейоф
08:00
Футбол: Ботев Враца - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Кардиф Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
08:00
Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Леганес
09:30
Футбол: България - Словения - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:00
Футбол: Монако - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Лига Европа: Спартак М - Рейнджърс
10:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Интер
10:10
Футбол: Атлетико /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
11:50
"Карате кид 2" - екшън с уч. на Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Пат Е.Джонсън, Дани Камекона и др.
12:00
Футбол: Шампионска лига Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
12:00
УЕФА Лига Европа: Байер Л - Цюрих 
12:00
Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
12:05
Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
14:00
Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
14:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
14:50
Футбол: Германия - Холандия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
16:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
16:00
Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00
Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
16:40
Футбол: България - Словения - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
18:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
18:00
УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Хофенхайм
18:00
Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00
Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
19:00
Снукър: Демонстративен мач между световните шампиони Марк Уилямс и Джон Хигинс пряко предаване от з. "Универсиада"
19:00
Футбол: Байерн ТВ Рьодингхаузен - Байерн Мюнхен, мач от втори кръг за Купата на Германия
20:00
Футбол: Черно море - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
21:15
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:40
Футбол: Атлетик /Б/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:50
Футбол: Франция - Уругвай - приятелска среща пряко предаване от Сен Дени
22:15
Футбол: Марсилия - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
23:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор
16:00
Футбол: Рединг - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00
УЕФА Лига Европа: Спартак М - Рейнджърс
17:40
Футбол: БАТЕ Борисов - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
18:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
18:00
УЕФА Лига Европа: Байер Л - Цюрих
18:00
Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00
Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - АЕК, мач от Шампионската лига
18:05
Футбол: Лил - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
19:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"
20:00
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
20:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 12-и епизод
20:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 18-и епизод, директно
20:00
Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
20:00
Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Еспаньол
20:30
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-и епизод, повторение
20:30
Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
21:30
Футбол: Селта /Виго/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:45
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия, директно
22:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
22:00
Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор
23:30
Футбол: Ливърпул - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
23:45
Футбол: Бетис - Милан - среща от турнира "Лига Европа"
00:00
Футбол: Славия - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
00:00
Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Лацио
01:15
Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
01:45
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
02:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
02:30
Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
03:35
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
04:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Иран - Русия, финал
04:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
05:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Испания - САЩ, мач за пето място
06:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
06:00
Футбол: Италианска Серия А Рома - Сампдория
08:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Таити - Иран
08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
08:30
УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /4 епизод/
09:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Таити - САЩ
09:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
10:00
УЕФА Лига Европа: Лацио - Олимпик М
10:00
Футбол: Селта /Виго/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Мейдънхед Юнайтед - Портсмут, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00
Футбол: Шампионска лига Наполи - Пари Сен Жермен
11:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
12:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 12-и епизод, повторение
12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
12:00
Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Интер
12:00
УЕФА Лига Европа: Арсенал - Спортинг Л
12:30
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 17-и епизод, повторение
13:00
Футбол: Славия - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00
Футбол: Арсенал - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
13:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
13:50
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
14:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор Д
14:00
Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Ейбар
15:00
Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
15:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
15:40
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
16:00
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
16:00
Футбол: Байерн ТВ Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
16:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
17:30
УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /4 епизод/
17:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
18:00
УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Рома
18:00
Футбол: Ботев Пловдив - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
18:05
Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
19:00
Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
19:00
Футбол: Бетис - Милан - среща от турнира "Лига Европа"
19:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
20:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 18-и епизод
20:00
Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
20:00
Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
20:30
Футбол: Италианска Серия А Обзор
21:00
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
21:00
Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
21:30
Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
21:30
Футбол: Севиля - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:35
Футбол: Хърватия - Испания - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Загреб
22:00
Футбол: Черно море - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
22:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
23:00
Футбол: Кристъл Палас - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
00:00
Футбол: Холандска Ередивизи Де Граафшап - ПСВ Айндховен
00:00
Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
00:00
Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Фиорентина
00:40
Футбол: Хърватия - Испания - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
01:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
01:00
Футбол: Барса ТВ "Хулио Салинас", документален филм
01:00
Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
01:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Валенсия
02:30
Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
02:35
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
04:00
Футбол: Шампионска лига Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
06:00
Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
06:00
Футбол: Холандска Ередивизи Екселсиор - Аякс
06:00
Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Каляри
07:30
Футбол: MLS, плейофи, полуфинали
08:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Египет - Испания
08:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор Д
08:00
Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
08:30
Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
09:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа ОАЕ - Бразилия
10:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
10:00
Футбол: Барселона - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Порт Вейл - Съндърланд, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00
Футбол: Шампионска лига Монако - Брюж
11:00
Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
11:00
Футбол: Хърватия - Испания - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
11:00
Футбол: Ботев Пловдив - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00
Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Лацио
12:00
УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Рома
12:05
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
12:05
Футбол: Бордо - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
12:30
Футбол: MLS, плейофи, полуфинали
13:00
Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00
Футбол: Ливърпул - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
14:00
Футбол: Рединг - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
14:00
Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Уеска
15:00
Футбол: Ботев Враца - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
16:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Египет - Бразилия, мач за трето място
16:00
Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Йънг Бойс
16:30
Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
17:00
Плажен футбол: Междуконтинентална купа Иран - Русия, финал
18:00
УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
18:00
Футбол: Барса ТВ Барселона - Атлетико Мадрид, мач от Ла Лига (10-11)
18:05
Футбол: Марсилия - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
19:00
Футбол: Барса ТВ "Хулио Салинас", документален филм
19:00
Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
19:15
Футбол: Хърватия - Испания - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
20:00
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
20:00
Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
20:00
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
20:30
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
20:45
Футбол: Германия - Холандия, приятелски мач до 21 години, директно
21:00
Студио "Футбол" коментарно предаване
21:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
21:35
Футбол: Холандия - Франция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Ротердам
21:45
Футбол: Кипър - България, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Никозия /Кипър/
22:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
23:00
Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00
Футбол: Кардиф Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
23:30
Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
23:35
Студио "Футбол" коментарно предаване

Какво ще откриете тук?

Страницата “Мачовете днес” е насочена към програмата за предстоящите футболни срещи в българския ефир. Тук ще намерите списък за мачовете днес, утре и следващите няколко дни. Или по-точно, програмата ни включва всички мачове за деня и следващите 6 дни. Така ще имате възможност да подредите личната си програма по-рано и да се подготвите за предстоящите срещи. Нужно е единствено да изберете върху конкретния ден, за да ви се покажат предстоящите срещи от него.

Също така е добре да знаете, че в нашата програма обозначаваме всеки започнал или вече приключил двубой. Лесно ще познаете кои са приключилите или стартирали събития, като те ще бъдат изписани не във стандартното бяло, а с по-тъмен цвят на шрифта.


Кои събития и телевизии са включени?

Програмата включва всички мачове, които ще се излъчат в българския ефир. Ще може да разгледате какво предстои по всички платени и безплатни телевизионни програми в България. Сред телевизиите в програмата са каналите на Diema Sport, BTV, БНТ, EuroSport и Max Sport. Това са и едни от основните български канали за излъчване на футболни мачове.

Събитията, които ще откриете в нашата програма, са част от всички водещи европейски лиги, включително шампионатите на Испания, Германия, Италия и Англия. Наред с тях ви предлагаме и мачовете от Шампионска лига. Не всичко обаче се изчерпва дотук, защото в програмата са включени и обзорните предавания на различните телевизии. Те също са важна част за всеки футболен фен.

В нашата програма ще намерите предстоящите мачове на живо, но и повторения от вече приключили двубои.


За какво служи бутонът в края на реда?

Бутончето, което ще намерите в края на всеки ред от ТВ програмата, служи за прехвърляне към сайта на един от водещите онлайн оператори в страната. Там може да проследите на живо всеки един от мачовете за деня. За някои срещи дори има и картина на живо, но трябва да отговаряте на определени условия, за да имате достъп до нея. В посочения сайт ще може да разгледате резултати на живо от мачовете, както и статистика за вече приключили двубои.

Подробен списък с резултати на живо от футболни срещи може да намерите и в нашия сайт, където ви предоставяме възможност за преглед и на резултатите от други спортове. Налични са и резултати към вече приключили събития. В страницата ни още може да намерите футболни прогнози за много от мачовете, които предстои да бъдат излъчени и ще намерите в ТВ програмата. Така ще можете да се запознаете с новините и мнението ни за мача, преди да го гледате.

Вярваме, че нашата страница ще ви бъде от полза. Екипът на Efirbet ви желае приятни мигове с всички предстоящи футболни мачове.